Mesto rada: Podgorica, Crna Gora

Opis posla:

  • radovi na trotoarima
  • ugradnja behatona
  • izrada ivičnjaka i šahti

Uslovi:

  • Zavrsena SSS
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Satnica od 7 do 10e
  • Izradu radne i boravišne dozvole
  • Smeštaj, hrana
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj

+381 61 68 96 575 (telefon\ viber\ whatsapp) fiksni 0112683486

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

resursi@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Građevinski radnici u niskogradnji (m/ž)   3

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme

do isteka 20 dana