Lazarevac

Opis posla:

  • Transport materijala: Efikasno i sigurno transportuje sirovine i gotove proizvode viljuškarom.
  • Učitavanje i istovar: Pažljivo učitava sirovine na liniju i istovara gotove proizvode s nje.
  • Održavanje reda na skladištu: Organizuje skladište i prati inventar sirovina i gotovih proizvoda.
  • Bezbednost: Poštuje propise o bezbednosti pri radu s viljuškarom.
  • Održavanje viljuškara: Redovno održava viljuškar kako bi osigurao njegovu pouzdanu operaciju.

Uslovi:

  • Sertifikat za upravljanje viljuškarom
  • Poželjno radno iskustvo sa fokusom na upravljanje viljuškarom.
  • Radna savesnost, odgovornost i preciznost su ključne.
  • Sposobnost za timski rad je bitna.
  • Potrebna je fleksibilnost za smenski rad.
  • Radno vreme: III smene:
  • 07:00 – 15:00
  • 15:00 – 23:00
  • 23:00 – 07:00

Zarada: 70.000 rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Lazarevac

Pozicije posla

Viljuškarista sa sertifikatom (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 70000 - 0 RSD

do isteka 16 dana