Mesto rada: Beograd, Zvezdara

Opis posla:

  • Poslužuje kupca, i vrši naplaćivanje usluga,
  • Vrši pakovanje i odmeravanje mesa
  • Radi na mašinama za pripremu i obradu mesa
  • Radi na poslovima skladištenja i čuvanja mesa
  • Obavlja mesarske poslove;
  • Priprema meso za prodaju,
  • Pomoć ostalim zaposlenima na drugim radnim mestima po potrebi,
  • Obavlja poslove pranja i dezinfekcije prostora, opreme i pribora,
  • Odgovara za urednost i održavanje mašina kao i radnog prostora
  • Obavezan je da za vreme rada nosi propisanu radnu uniformu,
  • Obavezan je da na vreme vrši sanitarno-higijenski pregled
  • Obavezan je da se pridržava i sprovodi mere BZR,
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • stepen stručne spreme: III/ IV
  • radno iskustvo: 1 godina
  • Radno vreme: 8 sati dnevno 05.30h do 13.30h / 5 radnih dana
  • Zarada: 85.000 rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu

www.ustupanje-radnika.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mesar u maloprodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Plata
  • Mesečna 85000 - 0 RSD

do isteka 9 dana