Mesto rada: Nova Pazova + smeštaj

Opis posla:

  • Realizuje proizvodne naloge, u skladu sa navedenim podacima i zahtevima.
  • Stara se o pravilnom rukovanju mašina i sredstava za rad.
  • Obaveštava Koordinatora Proizvodnje o bilo kakvim kvarovima i zastojima – u najširem smislu.
  • Postupa u skladu sa propisanim Uputstvima i Procedurama.
  • Rešava jednostavne kvarove, u koordinaciji sa Koordinatorom proizvodnje.
  • Odgovoran za pravilno postupanje sa materijalom.
  • Odgovoran za pravilno postupanje sa gotovim proizvodom.
  • Odgovoran i vrši kontrolu propisanih dimenzija gotovih proizvoda.
  • Odgovoran za evidentiranje istih kroz kontrolne karte.
  • Ostali poslovipo nalogu direktnog nadređenog.

Uslovi:

  • Kvalifikacije: NK/SSS.
  • Poželjno prethodno radno iskustvo.
  • Angažovanje na duži vremenski period.

Nudimo vam:

  • Mesto rada: Nova Pazova.
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.
  • Obezbeđen prevoz o trošku poslodavca.

Radno vreme: 8h dnevno

Smenski rad:

  • 07:00 – 15:00
  • 15:00 – 23:00
  • 23:00 – 07:00

Zarada 60.000 rsd

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu

www.hrbulevar.rs

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Gradovi
Nova Pazova

Pozicije posla

Operater u proizvodnji (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola