Mesto rada: Zvezdara, Vozdovac, Novi Beograd, Karaburma

Opis posla:

  • Potrebni radnici koji bi radili kao Pizza majstori u Beogradu, vise lokacija.
  • Posao podrazumeva priprema pizze po unapred utvrđenom normativu.

Uslovi:

  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo
  • Svi zaposleni dobiće potrebnu (plećenu) obuku
  • Plaćen topli obrok, prevoz nakon druge smene ako je rade,
  • Obezbeđena uniforma
  • 20% popusta prilikom kupovine u našim objektima.
  • Radno vreme: Smenski rad: I smena 09-17h i II smena: 17-01h

Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca za radnike iz drugih gradova.

Zarada: 90.000 rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pizza majstor (m/ž)   10

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
  • II smena
Plata
  • Mesečna 90000 - 0 RSD

do isteka 10 dana