Mesto rada: Beograd – Palilula

Obezbeđen smeštaj

Opis posla:

  • Pomaže pri upravljanju opremom, pratećim uređajima i parnim kotlovima i odgovara za obezbeđenje kvalitetne i potrebne količine pare prema zahtevima potrošača;
  • Vrši regulaciju parametara parnih kotlova, odgovara za najekonomičniji i najbezbedniji rad kotlova i pratećih uređaja;
  • Prati ispravnost zaštitnih i sigurnosnih uređaja kotlovskih postrojenja i pratećih postrojenja kao i uređaja za merenje i regulaciju i signalizaciju, odgovara za njihov pravilan rad; u slučaju kvara bez odlaganja ga prijavljuje električaru;
  • Vrši regeneraciju i neutralizaciju filtera sveže vode, kao i sinhronizaciju potrošnje omekšane vode u zavisnosti od kondenzata koji se vraća u kotlarnicu, odgovara za pravovremu i kvalitetnu realizaciju aktivnosti;
  • Vrši radove na montaži i učestvuje u puštanju nove opreme u rad, odgovara za pravovremu i kvalitetnu realizaciju aktivnosti;
  • Nadgleda rad opreme i uređaja, obavlja redovne i vanredne preglede, odgovara za redovno praćenje rada opreme i uređaja;
  • Vrši podešavanje željene granulacije drobljenja uglja;

Uslovi:

  • Radno vreme: 12h dnevno, u II smene (prva smena 07-19h i druga smena 19-07h).
  • Radi se 5 dana u nedelji, 2 dana su slobodna.
  • Radno angažovanje na duži vremenski period.
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca za kandidate izvan Beograda.
  • Neophodno prethodno radno iskustvo na poslovima kotlovođe, odnosno iskustvo u radu u kotlarnicama.
  • Početna plata: 85.000-90.000rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćnik kotlovođe (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
  • II smena
Plata
  • Mesečna 85000 - 90000 RSD

do isteka 62 sata