Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Usluživanje i prodaja robe kupcima.
  • Prijem i priprema robe za prodaju.
  • Izlaganje, slaganje i dopuna robe u radnji i organizacija magacina.
  • Rad na kasi.
  • Briga o izgledu i održavanje radnje, izloga i magacina.

Uslovi:

  • Školovanje:Srednja stručna sprema.
  • Poželjno radno iskustvo u maloprodaji.
  • Razvijene veštine prodaje i orijentisanost ka kupcima.
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket).

Radno vreme: Smenski rad je u pitanju, smena je 7h

Slobodni dani: 1 na nedeljnom, 5 na mesečnom nivou

Početna zarada: 60.000 rsd + prevoz 2.523 rsd

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavac u knjižari   10

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 60000 - 0 RSD

do isteka 18 dana