Mesto rada: Vračar, Beograd

Opis posla:

  • Potrebni kandidati za posao računovodstvenog tehničara.
  • Obračun zarada i platni promet.
  • Vođenje analitičke knjigovodstvene evidencije.
  • Priprema platnih naloga i vođenje blagajne.
  • Elektronsko plaćanje i fakturisanje.

Uslovi rada:

  • Kanidati ekonomskog usmerenja.
  • Potrebno je iskustvo na gore navedenim poslovima.
  • Dobro poznavanje MS Office paketa, posebno Excell tabela.
  • Komunikativnost, efikasnost i organizovanost.
  • Radno vreme: 08-16h

Neto zarada: početna 75.000 rsd

Po isteku probnog rada, moguće je zasnivanje radnog odnosa sa dva kandidata.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

063266307

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Računovodstveni tehničar (m/ž)   10

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Plata
  • Mesečna 75000 - 0 RSD

do isteka 68 sati