Mesto rada: Voždovac

Opis posla:

  • Devizno i dinarsko poslovanje ( plaćanja) elektronsko bankarstvo
  • Koordinacija sastanaka
  • Vođenje evidencije zaposlenih u smislu prikljupljanja izveštaja, praćenja ugovora o radu tj.isteka ugovora i produženja, rešenja za godišnji odmor
  • Obavaljanje svih administrativnih poslova.
  • Komunikacija sa računovođom i pružanje podrške po pitanju papiroloških i finansijskih poslova-izrada izveštaja ka upravi za duvan polugodišnjih i godišnjih,priprema dokumentacije za knjigovodstvo,fakturisanje,izrada knjižnih pisama,izrada izveštaja po ustaljenom templatu potraživanja od kupaca,sravnjenje stanja zaliha i vođenje izveštaja o zalihama
  • Izrada profaktura za reexport
  • Koordinacija sa špediterima u vezi realizacije uvoza ,a u smislu dostavljanja nephodne dokumentacije.
  • Vođenje maloprodaje koja je u prostorijama kompanije ( predavanje pazara,vođenje KEPU knjige,izrada fiskalnih isečaka)

Uslovi:

  • Kancelarijsko / administrativni posao, odlazak do banke i/ili adminsitrativnih ustanova
  • Poželjno znanje engleskog jezika u osnovnoj formi
  • Viša stručna sprema
  • Radno vreme: 8 sati dnevno, 5 dana
  • Zarada: 70.000 rsd prva 3 meseca

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Supervizor finansijske operative (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 70000 - 0 RSD

do isteka 17 dana