Mesto rada: Voždovac

Opis posla:

  • Radi na liniji za čokoladne proizvode: puni temperike, priprema mase, kontroliše kvalitet i prati higijenu.
  • Radi na pakovanju čokolade: ubacuje, kontroliše kvalitet i pakuje proizvode.
  • Radi na formiranju komercijalnih kutija i kontroliše kvalitet pakovanja.
  • Prati uputstva za rad i norme ponašanja u proizvodnji.
  • Poštuje HACCP sistem.
  • Prijavljuje tehnička odstupanja supervizoru.
  • Drugi poslovi po nalogu nadredjenog.

Uslovi:

  • Radno iskustvo u proizvodnji je prednost, nije presudno.
  • Stručna sprema nije od značaja.
  • Angazovanje na duži vremenski period.
  • Radno vreme: rad u III smene, po 8h.
  • Zarada: 65.000 rsd.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu

www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar u proizvodnji (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola