Mesto rada: Novi Beograd

Opis posla:

  • Kreiranje tehničkih crteža, proizvodne šeme i 2D i 3D digitalnih modela
  • mehanička oprema i cevovodi.
  • Sveobuhvatno poznavanje međunarodnih kodeksa i standarda vezanih za projektovanje cevovoda (i izrade)
  • Generisanje 3D / 2D modela za FEED nivoe cevovoda i dizajna opreme uključujući klizne bazirane strukture.
  • Staranje se da svi crteži i dizajni budu u skladu sa standardima kvaliteta, industrijskim kodeksima i specifikacijama klijenata, učestvovanje u pregledima dizajna i revizija po potrebi.
  • Pomoć u odabiru odgovarajućih materijala za komponente klizanja uzimajući u obzir faktore kao što su snaga, izdržljivost i usklađenost sa industrijskim propisima.
  • Koordiniranje direktno sa projektnim menadžerima kako bi razumeli zahteve projekta, provera detalja dizajna i preporuka modifikacije prema potrebi kompanije
  • Konceptualiziranje planova, detalja i dijelova kako bi precizno preneli konstrukciju ili zahteve za izradu.
  • Održavanje projektne dokumentacije standarda izrade uključujući i dnevnik izrade
  • Verifikacija BOM / BOQ i generisanje markup-a.
  • Po potrebi prisustvuje pregledima CAD modela.
  • Priprema složenih ponuda, evaluacija učešća podizvođača i ponuda
  • Projektni nadzor u toku montaže, dnevni dnevnik
  • Priprema nacrta generalne skupštine i izrade detalja
  • Izrada kompletnih montažnih crteža i detaljnih fabričkih crteža
  • Priprema crteža na osnovu ulaznih podataka iz tehničkih listova, proračunskih izveštaja, nacrta kupaca i standarda specifikacije
  • Priprema opisa materijala i preuzimanje materijala za komponente na osnovu detalja crteža i zahteva projekta

Uslovi:

  • Diploma inženjera mašinstva
  • Engleski jezik napredni nivo
  • Smart Plant 3D
  • AVEVA E3D
  • AUTOCAD PLANT 3D
  • AUTOCAD 2D
  • SOLIDWORKS
  • AUTOPIPE V8i or CEASAR II
  • NAVISWORKS
  • MICROSTATION
  • MS OFFICE
  • Poželjno znanje arapskog jezika u osnovnoj formi
  • Poželjno iskustvo na Bliskom Istoku

Benefiti:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa mogućnošću produženja, probni rad tri meseca
  • Puno radno vreme, petodnevna radna sedmica, raspored smena od 8 do 9 sati
  • Mobilni telefon kompanije, karta za neograničen javni gradski prevoz

Radno vreme: 8 sati dnevno, 5 dana nedejno

Zarada: Godišnji prihod cca. 30.000 EUR (bruto plata) protivrednost u lokalnoj valuti 180 000 RSD mesečna zarada

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Gradovi
Novi Beograd

Pozicije posla

Viši projektni inženjer   1

Kategorije
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Viša škola
Plata
  • Mesečna 180000 - 0 RSD

do isteka 23 dana