Opis posla:

  • Praćenje monitoring sistema
  • Vođenje evidencije dojavnih alarmnih signala
  • Primanje poziva radio ili drugom vezom iz svih štićenih objekata i evidentiranje događaja
  • Pozivanje nadležnih organa u vezi sa dešavanjima iz domena bezbednosti na objektima koji se obezbeđuju
  • Poštovanje procedura i uputstava za rad u monitoring centru

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Posedovanje licence (LF1 ili LF2)
  • Rad na računaru, poznavanje rada u MS Office
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Radno vreme u smenama od po 12h

Nudimo Vam:

  • Mogućnost dodatnog usavršavanja
  • Dinamičan timski rad
  • Rad u prijatnom okruženju

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije elektronskim putem ili stupiti u kontakt telefonski.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Unapred se radujemo budućoj saradnji!

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Operater u monitoring centru (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 6 dana