Lokacija: Yamaha Barel Niš

Bulevar Svetog cara Konstantina 82d

Početna plata - 80.000 rsd

Opis posla:

  • Nulti servis - (osnovno sklapanje motocikala/skutera – retrovizori, sedište, ram za tablice);
  • Redovan servis celokupnog Yamaha programa motocikala / vanbrodskih motora / ATV vozila;
  • Ugradnja Yamaha dodatne opreme i zamena rezervnih delova
  • Praćenje procedura ovlašćenog Yamaha servisa – dijagnostika
  • Terenski servis po potrebi

Potrebne kvalifikacije:

  • Prethodno radno iskustvo u servisu.
  • Iskrenost, pedantnost i profesionalan odnos prema poslu.
  • Osnovno poznavanje rada na računaru i mejling.
  • Vozačka dozvola A i B kategorije.
  • Preciznost, organizovanost i tačnost u radu.

Nudimo Vam:

  • Rad u Yamaha servisu po najsavremenijim uslovima i standardima;
  • Zaposlenje na duži vremenski period;
  • Odličnu početnu zaradu i mogućnost napredovanja;

Ukoliko želite da budete deo skladne ekipe i pokažete svoje umeće u dinamičnom okruženju, prijavite se za konkurs tako što ćete poslati Vaš CV i propratno pismo (nije obavezno) na

srdjan.mirkovic@yamahabarel.com

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije. Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti i ukazanom poverenju.

Vaš BAREL DOO

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Yamaha serviser mehaničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 30 dana