Uslovi:

  • Stečeno visoko obrazovanje iz oblasti građevine
  • Radno iskustvo minimum 5 godina na poslovima izgradnje i rekonstrukcije industrijskih objekata i objekata visokogradnje, od čega minimum 2 godine na pozicijama rukovodioca projekata;
  • Razvijene rukovodeće i organizacione sposobnosti i veštine pronalaženja rešenja, stručnost, sistematičnost i analitičnost u radu, razvijene sposobnosti snalaženja u datim situacijama, posvećenost poslu;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – naročito rad u Excel-u, AUTO CAD i ostali relevantni stručni programi);
  • Poznavanje važećih zakona, tehničkih propisa i pravilnika kao i pravila i normative struke iz oblasti građevinarstva i poznavanje načina vođenja i sačinjavanja gradilišne dokumentacije - neophodno;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Posedovanje odgovarajuće licence (410,411 i sl.);

Opis poslova i zaduženja:

  • Organizacija izvođenja radova, rukovođenje kompletnom realizacijom na građenju objekta;
  • Organizacija i sinhronizacija u vidu projekt menadžera svih vrsta radova na gradilištu – građevinskih, elektro i mašinskih radova;
  • Organizacija, praćenje i kontrolisanje rada kooperanata, kvaliteta, dinamike sve prema obavezama definisanim ugovorom sa Investitorom i ugovorima zaključenim sa kooperantima i usklađivanje sa sopstvenom operativom;
  • Praćenje dinamike gradilišta i nadzor nad izvršenjem radova – Kontrolisanje kvaliteta izvršenih radova, materijala koji se ugrađuju, kao i celokupnog rada, discipline i higijene na gradilištu;
  • Organizacija i kontrolisanje blagovremenog prijema i pripreme gradilišne dokumentacije;
  • Organizovanje i vođenje gradilišne dokumentacije: građevinski dnevnik, građevinska knjiga – obračunski listovi, sva merenja i ispitivanja, atestna dokumentacija, zapisnici, instrukcija za plaćanje, knjige inspekcije, evidencija prisustva radnika na poslu, privremene i okončane situacije, kao i sve ostale neophodne dokumentacije za nesmetano izvođenje radova;
  • Izrađivanje blagovremenog trebovanja potrebnog materijala, kao i mesečnih utrošaka istog;
  • Analiziranje i blagovremeno ukazivanje na nedostatke ili neusaglašenosti projektne dokumentacije (PZI) o čemu sastavlja pisani izveštaj i dostavlja ga neposrednim rukovodiocima i Investitoru;
  • Sačinjavanje izveštaja i elemenata o pojavi nepredviđenih ili naknadnih radova koje blagovremeno dostavlja neposrednim rukovodiocima i Investitoru;
  • Saradnja sa pripremom na izradi elemenata koji podrazumevaju dinamiku i rokove, tehničke parametre i uslove, analizu cena i slično;
  • Rešavanje složenijih tehničkih problema i dilema koji se pojavljuju prilikom realizacije posla/objekta;
  • Komuniciranje, usmeno i pisano sa predstavnicima Nadzora i Investitora u vezi realizacije projekta i gradnje, sposobnost da se navedenim licima na odgovarajući način predstavi tok gradnje, dinamika, problemi i sl;
  • Upravljanje procedurama i dokumentacijom na CEOP-u, blagovremeno ishodovanje građevinske dozvole, prijave temelja, prijave objekata u konstruktivnom smislu, priključanja objekata na komunalnu infrastrukturu, ishodovanje upotrebne dozvole i sl;
  • Saradnja sa svim ostalim sektorima i službama u kompaniji, naročito sa pravnim i finansijsko-računovodstvenim sektorom prilikom izvršavanja ugovora, dostavljanja faktura, otpremnica i druge relevantne dokumentacije;

Od Vas očekujemo:

  • Samostalnost u radu, stručnost, organizovanost, sposobnost rada u izazovnim okolnostima;
  • Timski duh, predanost i razvijanje dobrih međuljudskih odnosa sa kolegama;
  • Jake komunikacione i organizacione veštine u saradnji sa spoljnim saradnicima i kooperantima;
  • Veština dobre organizacije, posvećenost, preciznost, strpljivost i analitičnost prilikom izvršavanja datih zadataka;
  • Visok stepen odgovornosti prilikom realizacije datih zadataka;
  • Intelektualna radoznalost i snalažljivost;
  • Profesionalizam;

Nudimo Vam:

  • Rad na projektima od velikog državnog i kompanijskog značaja kojom prilikom dolazi i do lične afirmacije i napredovanja;
  • Dobre uslove rada (sigurna primanja, tehnička opremljenost, vozilo);
  • Visoka neto zarada, a u zavisnosti od kompetencija i iskustva;
  • Mogućnost napredovanja u vidu pozicije u kompaniji i u vidu finansijskih stimulansa, a u skladu sa ličnim zalaganjem i doprinosom poslovnom uspehu kompanije.

Mesto rada: Novi Sad, Novi Pazar, Kragujevac – prilikom prijave i slanja CV-a, obavezno naglasiti za koje mesto rada aplicirate

Ukoliko vidite sebe u našem timu, pošaljite nam svoju biografiju na srpskom jeziku, sa fotografijom. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u naredni krug selekcije. Slanjem prijave, kandidat daje pristanak: da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti i da bude kontaktiran u periodu od godinu dana ukoliko se ukaže prilika za angažovanjem na istom ili sličnom radnom mestu.

Gradovi
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Sad

Projekt menadžer – Rukovodilac projekta – Građevinski inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 16 dana