na raznim mašinama

Opis posla:

  • Rad na višeslojnim podovima
  • Vrši podešavanje linije za proizvodnju parketa/poda/lamela i raznih drugih mašina u proizvodnji u cilju dobijanja odgovarajućih sortimenata
  • Upravlja radom cele linije za izradu parketa/poda/lamela i otklanja manje kvarove
  • Usklađuje brzinu pojedinačnih mašina u liniji u cilju postizanja planirane proizvodnje
  • Vrši zamenu alata
  • Vrši periodičnu kontrolu mera i kvaliteta obrade

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme mašinske ili drvoprerađivačke struke
  • Poželjno je iskustvo u radu na sličnim poslovima ili na nekim složenijim mašinama najmanje 1 godinu
  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu

Prijave sa kontakt podacima i radnom biografijom kandidati mogu uputiti elektronskim putem na e-mail

grakom_nn@mts.rs

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Drvoprerađivač - Stolar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 7 dana