Mesto rada: Beograd

Opis posla :

  • Brine o pravilnom čuvanju poslovnih knjiga i ostalih akata u skladu sa važećim propisima.
  • Priprema dokumentaciju za knjiženje i dostavlja potrebnu dokumentaciju knjigovodstvu.
  • Otprema i prima poštu i vodi delovodnu knjigu.
  • Prima i evidentira narudžbine kupaca na vreme, proverava tačnosti podataka o cenama i količinama izdate robe, evidentira prodaju robe i vrši generisanje faktura.
  • Obavlja slanje faktura klijentima i dostavljanje faktura na SEF.
  • Prati dospeća izdatih faktura i uplate kupaca,.
  • Pravovremeno unosi ulazne račune u evidenciju ulaznih računa.
  • Obavlja kontrolu kartica kupaca i dobavljača i vrši sravnjenje.
  • Vrši unos podataka (ulaz/izlaz robe) u program i i izradu robno - materijalne dokumentacije (prijemnice, otpremnice, trebovanja, radni nalog).
  • Vodi evidenciju o zaposlenima (bolovanja, godišnji odmori) i ostale kadrovske evidencije,
  • Vodi dosije zaposlenih i stara se o pravilnom čuvanju dokumentacije zaposlenih.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme, iskustvo u administraciji (finansijama, knjigovodstvu) najmanje 2 godine
  • Radno vreme: ponedeljak – petak, 08-16h

Zarada: 75.000-85000 u zavinosti od iskustva

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrativni radnik (m/ž)   10

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 75000 - 85000 RSD

do isteka 23 dana