Mesto: Beograd

Omladinska i studentska zadruga Bulevar ti nudi oglas za posao i to na poziciji: Agent prodaje u call centru.

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa novim i postojecim klijentima.
  • Prezentovanje poslovne platforme Companywall bussines
  • Prodaja B2B
  • Vodjenje evidencije u CRM-u
  • Predstavljanje usluga i dogovoranje saradnje.
  • Razvijanje novih vestina i tehnika kroz obuke sa timovima

Uslovi:

  • Komunikativni ste i dobro pregovarate
  • Pozeljno iskustvo u prodaji, ali nije neophodno
  • Poznavanje osnovnog rada na racunaru
  • Nudimo placenu obuku za koju nije potrebno prethodno znanje,a nakon obuke krece fiksna plata + bonusi
  • Radno vreme: ponedeljak – petak, od 08 – 16h, vikend slobodan
  • Bonus dobrodoslice nakon 3 meseca rada – 15.000rsd
  • Obezbedjen rucak od strane firme

Fiksna neto zarada od 70.000 – 120.000 rsd uz mogucnost bonusa

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Birčaninova 42, Beograd – Savski Venac

Telefonom:

060 6001 655

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent prodaje u call centru   10

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 70000 - 120 RSD

do isteka 10 dana