Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Upoznavanje sa asortimanom, karakteristikama i opisom svih artikala,
  • Primanje i obrada porudžbina, uključujući nadzor i arhiviranje tih informacija,
  • Pakovanje porudžbina;
  • Planiranje dnevne nabavke i upravljanje stanjem zaliha;
  • Komunikacija sa kurirskim službama i rad u aplikacijama kurirskih službi za praćenje kretanja pošiljki;
  • Održavanje magacina, briga o skladištenju i razvrstavanju proizvoda; označavanje robe za efikasnije upravljanje;
  • Nabavka kancelarijskog materijala i materijala za pakovanje;
  • Kontakt i komunikacija sa dobavljačima;
  • Praćenje i analiza prometa online prodavnice radi optimizacije stanja zaliha;

Uslovi:

  • Odlično poznavanje rada u internet okruženju
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa naročito Excel
  • Obavezno vozačka dozvola B kategorija
  • Komunikativnost
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada

Prednosti:

  • Sigurnost i smirenost u komunikaciji
  • Organizacione sposobnosti
  • Usmerenost ka klijentu
  • Usmerenost ka timskom radu
  • Prepodnevno radno vreme, ne radi se vikendom

Zaposlenima nudimo:

  • Stabilan i dinamičan posao
  • Prijatnu radnu sredinu koja će vas motivisati i podržati
  • Mogućnost napredovanja i edukovanja

Neto zarada: 60.000 rsd

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060 3066 090

Email-om: poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Operater prodaje u online prodavnici (m/ž)   10

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 60000 - 0 RSD

do isteka 10 dana