Mesto: Beograd

Potrebna osoba sa predhodnim iskustvom, za vođenje računovodstvenih poslova analitike Kupaca i Fakturisanja uz evidenciju ulazno-izlaznih transakcija.

Opis posla:

  • Obračun plata radnika po ugovoru o PP poslovima, excel tabela obačuna.
  • Praćenje važećih propisa u vezi obračuna zarada i ugovora.
  • Fakturisanje usluga prema korisnicima – kupcima uz evidenciju ulazno – izlaznih transakcija.
  • Pripremanje dokumentacije za knjigovodstvo i arhiviranje dokumentacije.

Obavljanje posla platnog prometa:

  • Uplate računa po ulaznim fakturama dobavljača.
  • Praćenje statusa faktura preko SEF-a (Državnog registra).
  • Elektronsko zaduženje izlaznih faktura preko državnog registra SEF.
  • Komunikacija putem elektronske pošte sa kupcima.
  • Rešavanje reklamacija i provere stanja analitike kupaca.
  • Dnevni analitički poslovi pripreme i štampe grupnog obračuna zarada zadrugara.
  • Unos i obrada podataka u knjigu zadrugara (interni program Zadruge).
  • Zaključenje i otvaranje uputa za rad, radnih naloga zadrugara.
  • Unos podataka o radnom učinku i ostvarenoj zaradi zadrugara.
  • Štampanje dnevnih isplatnih spiskova zarada zadrugara.
  • Dnevni pregledi rakapitulacije obračuna.
  • Pregled svih zarada, listing za banku i listing za blagajnu po vrsti obračuna.

Uslovi:

  • Minimum 2 godine iskustva u računovodstvu, na analitičkim poslovima i poslovima obračuna zarada, platnom prometu, elektronskom fakturisanju, operatersko iskustvo na računaru, itd.
  • Sposobnost brzog kucanja na tasturi, korišćenje MS Office paketa, posebno excel tabela.
  • Poznavanje knjigovodstvenih evidencija i opšteg toka dokumentacije.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Birčaninova 42, Beograd – (na Slaviji)

Telefonom:

060 6001 655

011 3650 156

Email-om: poslati CV na

studentskiservis@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Računovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena

do isteka 6 dana