Mesto: Vračar

Omladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao u Beogradu i to na poziciji: Tim asistent HR podrške - praktikant.

Opis posla:

  • Sve pomoćne i pripremne radnje i pružanje timske pomoći drugim službenicima koji rade na finalnim poslovima HR administracije.
  • Sastavlja, popunjava i kontroliše pristupnu domumentaciju za registraciju zadrugara u javnu knjigu zadrugara.
  • Izdaje upute za rad, pojedinačne ugovore o PP poslovima.
  • Sprovodi procedure za selekciju (regrutaciju) kandidata po zahtevima kupaca usluga.
  • Prati i kontroliše izveštaje o radnom učinku, daje info podršku poslodavcima o procedurama zaključenja ugovora.
  • Rad na info pultu pomoć pri popunjavanju obrazaca.
  • Vrši predhodnu selekciju testiranja kandidata po posebnim zahtevima.
  • Web komunikacija i prijem konkursne dokumentacije i radne evidencije kod poslodavaca.
  • Vrši pretrage po kriterijumima selekcije u bazi podataka, vrši pozivanje kandidata za poslove.

Uslovi posla:

  • Minimalno (SSS), IV stepen, obrazovanja, ili studenti na školovanju, sa mogućnošću skraćenog radnog vremena do 6h dnevno.
  • Dobro poznavanje rada na računaru, brzo kucanje na tastaturi, ms office, word, excel.
  • Cena rada: 300 din/h uz mogućnost zadržavanja nakon prakse.

Zainteresovani kandidati na posao u Beogradu se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu:

Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060 6001 655

Email-om:

poslati CV na

bircaninova42@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tim asistent HR podrške (m/ž)   10

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 10 dana