Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Potreban kandidat za poziciju iskusnog vozača, prednost imaju studenti.
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač koji dobro poznaje vožnju po gradu.
  • Poznavanje rada na računaru sa osnovnim znanjem Office-a.
  • Priprema i pakovanje porudžbina za brzu poštu.
  • Vođenje evidencije poslatih porudžbina u tabeli.
  • Ažuriranje podataka i koordinacija sa službama brze poše.
  • Rad na terenu - Isporuka i nabavka

Zadaci:

  • Isporuka materijala klijentima.
  • Nabavka repromaterijala (tekstilnih).
  • Preuzimanje uzoraka od dobavljača.

Uslovi:

  • Radi se pola radnog vremena.
  • Radno vreme 10h - 14h. Za naredne 2 nedelje.
  • Dnevnica: 2100 din za 4h rada.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Birčaninova 42, Beograd - Vračar

Telefonom:

060 6001 655

Email-om: poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Napomena:

Preuzmi i popuni ovaj obrazac CV-a i pošalji na navedenu email adresu.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 6 dana