Mesto: Beograd

Omladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao za studente i to na poziciji: Vozač za transfer vozila.

Opis posla:

  • Transfer vozila iz regiona u Srbiju za rent a car kompanije (Transfer od Evrope ka Balkanu i između države Balkana).
  • Vođenje potrebne putne evidencije o vozilima.
  • Isporučuje vozila na određenu adresu prema zahtevu klijenta.

Uslovi:

  • Najmanje srednja stručna sprema.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Minimum dve godine vozačkog iskustva.
  • Znanje engleskog jezika (minimalno).
  • Spremnost za putovanja.
  • Mogućnost rada koji će vam omogućiti da proputujete i upoznate nove države i gradove.

Dnevnica: 6000rsd

Zainteresovani kandidati na posao u Beogradu se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu:

Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060/6250 008

060/6001 655

Email-om:

poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač za transfer vozila (m/ž)   10

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 18 dana