Oglas namenjen i osobama čije je školovanje u toku

Beograd - Savski Venac

Potrebni kandidati za posao asistenta na pola radnog vremena.

Zaduženja:

  • Opšti administrativni poslovi, uključujući zapošljavanje i prestanak radnog odnosa, pripremu dokumenata za obračun plata i upravljanje mesečnom isplatom.
  • Priprema i izrada ugovora o radu
  • Priprema izveštaja, analiza i statistika o broju zaposlenih i sistemu kompenzacija
  • Dnevna podrška timu ljudskih resursa, finansijskom odeljenju i zaposlenima
  • Praćenje sistema za evidentiranje radnog vremena
  • Podrška/učešće u kreiranju internih propisa o radu

Kvalifikacije:

  • Engleski jezik- srednji nivo
  • Sposobnost rada u timu i samostalno
  • Snažne interpersonalne veštine
  • Dobra organizovanost kako bi se ispoštovali procenjeni rokovi
  • Digitalna pismenost

Uslovi:

  • Angažovanje na period od 6 meseci sa mogućnošću produženja.
  • Neophodno dobro znanje engleskog jezika.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

People operations assistant (m/ž)   10

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Osnovna znanja i veštine
  • Rad na računaru
  • Znanje engleskog jezika