Opis posla:

  • Posao se obavlja na teritoriji Beograda.
  • Posao možete obavljati službenim automobilom ili sopstvenim, ukoliko je Vaš automobil proizveden nakon 2012.godine i poseduje petoro vrata

Od Vas očekujemo:

  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije minimum pet godina
  • Starosna granica 25-65 godina
  • Lekarsko uverenje za vozača B kategorije, potvrdu da niste osuđivani,
  • potvrdu da se trenutno ne vodi nijedan postupak protiv Vas (dokumentacija ne sme biti starija od 6 meseci, ukoliko već nemate potrebnu dokumentaciju prikupljate je tek nakon završetka selekcije)
  • Iskustvo u vožnji
  • Odgovoran i profesionalan pristup radu
  • Brigu o vozilu koje ste zadužili

Nudimo Vam:

  • Platu koja zavisi isključivo od Vašeg rada i na mesečnom nivou može biti 100.000 -200.000 RSD
  • Službeni automobil
  • Fleksibilno radno vreme (sami određujete svoju satnicu, kao i slobodne dane).

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač B kategorije (m/ž)   1

Kategorije
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 26 dana