Mesto rada: Nemačka

Opis posla:

  • Zavarivanje čelične konstrukcije mosta CO2 postupkom (MIG/MAG 135 i 136)

Uslovi rada:

  • Rad u Nemačkoj tokom 2024. i 2025. godine i dalje;
  • Satnica je 15,74 €/h;
  • Obezbeđen je smeštaj i prevoz do posla i nazad;
  • Troškove pribavljanja radnih dozvola, viza i osiguranja snosi poslodavac.

Profil kandidata:

  • Atestirani CO2 zavarivač sa iskustvom na zavarivanju čelične konstrukcije i limova;
  • Samostalno obavljanje poslova po nalogu nadređenog;
  • Sposobnost za rad na visini.

U prijavi dostaviti:

  • ime i prezime,
  • datum i mesto rođenja,
  • adresu,
  • radnu biografiju,
  • kontakt podatke.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu poslodavca:

rabatech@eunet.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

CO2 zavarivač (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Mašinstvo
  • Tehnologija i metalurgija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme

do isteka 7 dana