Mesto rada: Nemačka

Opis posla i uslovi:

  • Čitanje planova i elektro šema
  • Samostalnost u radu
  • Spajanje električnih ormara
  • Radi se na baušteli, industrijske zone
  • SSS - elektro struka
  • Znanje nemačkog jezika je potrebno za Vođu grupe
  • Obavezno radno iskustvo min. 3 godine
  • Godine su nebitne

Poslodavac nudi:

  • Obezbeđen smeštaj i prevoz
  • Radno vreme 10h, radi se od ponedeljka do subote
  • Jednosoban ili dvosoban smeštaj
  • Satnica 13e/14e za iskusne samostalne majstore, za ostale dogovor u skladu sa radnim iskustvom
  • Izrada radne i boravišne dozvole preko Hrvatske
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Plaćen godišnji odmor, regres
  • Posao na duži vremenski period

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili na

kontakt telefon za bliže informacije:

viber/whats up +381 60 32 999 34.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne!

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar (industrijska zona - Nemačka) m/ž   5

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 44 sata