Lokacija rada: Nemačka

Opis posla:

  • Neophodno je znanje na šemiranju ormana
  • Potrebno je poznavanje i čitanje nacrta, projekata

Uslovi:

  • SSS srednja stručna sprema
  • Potrebno je radno iskustvo na istima/sličnim poslovima
  • Prednost imaju kandidati sa EU dokumentima

Poslodavac obezbeđuje:

  • Prijava preko nemačke firme, benefiti obezbeđeni po nemačkim standardima
  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom produženja ugovora, 6 meseci probnog rada
  • Visokokotirajuću zaradu srazmernu random iskustvu, 13/14e po satu za radnike sa iskustvom moguća veća cena
  • Obezbeđen smeštaj od strane poslodavca
  • Oprema za rad, bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na Viber/WhatsApp: +38161 6896 575 ili svoju radnu biografijju/CV mogu poslati na e-mail adresu: resursi@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu .

OGLAS JE AKTUELAN DO POPUNE!

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar za rad u Nemačkoj, M/Ž   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 3 dana