Lokacija rada: Nemačka

Opis posla:

  • Šemiranje ormana

Uslovi za kandidate:

  • Srednja elektrotehnička škola
  • Radno iskustvo u šemiranju ormana (minimalno dve godine)

Poslodavac nudi:

  • Satnica: 13/14 EUR
  • Ugovor o radu na godinu dana
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Po ubrzanom procesu mogućnost rada odmah
  • Oprema za rad, bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orca.co.rs

ili na kontakt telefon za bliže informacije:

viber/whats up +381 61 1141 360

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne!

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Električar za šemiranje industrijskih ormana (za kompaniju Siemens) m/ž   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena

do isteka 13 dana