Mesto rada: Beograd, Beograd na vodi

Opis posla:

  • Samostalan unos, knjiženje i kontrola svih knjigovodstvenih transakcija za klijente agencije;
  • Obračun i plaćanje poreza i drugih javnih dažbina i podnošenje svih poreskih prijava;
  • Vođenje evidencije osnovnih sredstava;
  • Učešće u poslovima izrade dokumentacije vezane za godišnje popise osnovnih sredstava, robe, obaveza i potraživanja;
  • Rad na portalima Poreske uprave, Croso, SEF;
  • Obračun zarada i ostali poslovi koji prate oblast radnih odnosa;
  • Učešće u izradi završnih računa;
  • Aktivno praćenje i sprovođenje zakonske regulative i propisa iz oblasti računovodstva i finansija.

Uslovi za kandidate:

  • Neophodno je iskustvo u istim ili sličnim poslovima u trajanju od 3 godine;
  • Najmanje srednje obrazovanje, može i više, ekonomskog smera;
  • Poželjno je pređašnje iskustvo u izradi završnih računa;
  • Analitičnost, pedantnost i dobra komunikacija

Poslodavac obezbeđuje:

  • Stabilno radno mesto, ugovor o radu;
  • Redovna početna zarada u iznosu od 100.000 dinara sa tendencijom rasta;
  • Rad u moderno opremljenim kancelarijama do 7-15h, bez prekovremenog rada

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

zaposlenje@partners-orka.co.rs ili na

Kontakt telefon za bliže informacije:

viber/whats up +381600996243. 011/2683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihov i podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Samostalni knjigovođa u knjigovodstvenoj agenciji (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 29 dana