TC Usće, Sava Centar I Aerodrom

Ako imate strast prema prodaji, interesujete se za modu i želite da postanete deo našeg tima, pozivamo vas da se prijavite!

Opis posla:

  • Prijem i usluživanje kupaca sa ljubaznošću i profesionalizmom
  • Prezentacija i prodaja naših luksuznih proizvoda
  • Održavanje urednosti i atraktivnosti prodajnog prostora
  • Vođenje evidencije o prodaji i stanju zaliha
  • Pružanje informacija o proizvodima i specijalnim ponudama

Uslovi:

  • Iskustvo u prodaji je poželjno, ali nije neophodno
  • Odlične komunikacione i prodajne sposobnosti
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost
  • Spremnost na rad u smenama

Nudimo:

  • Konkretne i redovne prihode
  • Priliku za profesionalni razvoj i napredovanje
  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Obuku i podršku tokom rada

Ako ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo vas da pošaljete svoju biografiju (CV) sa fotografijom na našu email adresu:

tamara@maruska.rs

Radujemo se vašim prijavama!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac u maloprodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Vrline
  • Odgovornost
  • Kreativnost
  • Pažnja
  • Entuzijazam
  • Disciplina
  • Odanost
  • Komunikativnost
  • Organizovanost