Lokacija: Bulevar Despota Stefana 15, Beograd-Stari Grad

Mogućnosti: rad u prijatnom okruženju uz mogućnost napredovanja u svakom smislu + mogućnost dobijanja dodatnih benefita i stimulativnih finansijskih bonusa u skladu sa rezultatima

Uslovi:

  • Profil kandidata: odgovorna, tačna i prijatna osoba sa visokim nivoom socijalne inteligencije, organizacionih sposobnosti i tehnološke pismenosti.

Formalni uslovi:

  • završen Filološki fakultet ili drugi srodan fakultet gde se studira engleski jezik, smer: Engleski jezik i/ili knjizevnost/kultura
  • potvrda da je kandidat registrovan u Nacionalnoj službi za zapošljavanje najmanje 3 meseca
  • da je kandidat do 30 godina starosti
  • da kandidat nema zvaničnog radnog iskustva u struci ili ima zvanično radno iskustvo kraće od godinu dana

Opis posla:

  • realizacija časova za fizička i pravna lica na lokaciji i po potrebi na terenu
  • administrativni poslovi (plaćanja, naplata, slanje pošte, priprema upisne dokumentacije)
  • poslovi organizacije (testiranje budućih polaznika, zakazivanje termina)
  • poslovi prodaje (prezentacija usluga uživo i na društvenim mrežama, ugovaranje poslova)

Svi zainteresovani kandidati prijave sa biografijama i pratećom dokumentacijom (skenirana diploma, preporuke, potvrda iz NSZ-a) mogu poslati elektronskim putem.

NAPOMENA: Kandidati koji ne ispunjavaju napred navedene formalne uslove neće biti razmatrani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Predavač za engleski jezik – pripravnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Obrazovanje
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 5 dana