Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 64 000rsd za redovan rad
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih stimulacija i benefita za zaposlene
  • Rad u dinamičnom okruženju

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate

Opšti uslovi:

  • II i III stepen stručne spreme
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno iskustvo u radu na viljuškaru
  • Sertifikat za upravljanje viljuškarom

Opis posla:

  • Precizno i efikasno obavlja aktivnosti prijema, manipulacije, uskladištenja (sortiranje i smeštaj robe) i izdavanja robe
  • Održava higijenu i urednosti magacinskog prostora, prostora ispred magacina, te prostora za privremeno skladištenje roll kolica i sekundarnih sirovina i otpada i obezbeđuje dostupnost robe prilikom inventara
  • Adekvatno čuva i skladišti robu u magacinskom prostoru, stara se o njenoj ispravnosti, zaštiti od glodara, požara i drugih uticaja na ispravnost robe
  • Obavlja aktivnosti vozača viljuškara na utovaru, istovaru i manipulaciji robom rukujući svim vrstama viljuškara i stara se o čistoći i tehničkoj ispravnosti viljuškara i održava viljuškare i informiše Šefa/Poslovođu objekta o tehničkoj neispravnosti istih
  • Priprema robu za povrat dobavljačima ili u Centralno skladište
  • Zaprima ambalažu (staklene boce, plastične gajbe) od kupaca u MPO, izdaje potvrde o zaprimljenoj ambalaži vrši popis stanja ambalaže
  • Obavlja sve ostale poslove u Magacinu i po potrebi popunjava robu u Maloprodajnom objektu

Gradovi
Obrenovac

Pozicije posla

Magacioner na prijemu (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 24 dana