Mesto rada: Vrnjačka Banja

Opšti uslovi:

  • III, IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Iskustvo u vođenju objekta od minimum 1500 m2
  • Napredno poznavanje Office program paketa i rada u operativnom softverskom programu

Mi Vam nudimo:

  • Platu od 90.000 dinara neto
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Niz dodatnih benefita i stimulacija

Tražimo osobu koja je:

  • Odgovorna, efikasna i posvećena
  • Ima razvijene komunikacijske veštine i veštine rukovođenja timom ljudi
  • Samostalna u radu
  • Dobro poznaje rad u trgovini
  • Kreativna i spremna da iznese svoje ideje i predloge za unapređenje rada

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola pridržavanja kodeksa ponašanja, izgleda, oblačenja i lične urednosti zaposlenih
  • Kontrola poštovanja procedura, uputstava za rad od strane zaposlenih i komunikacije zaposlenih u toku rada sa potrošačima
  • Kontrola higijene i urednosti svih odeljenja u maloprodajnom objektu kojim rukovodi
  • Obezbeđivanje i kontrola poštovanja postavljenih zadataka, nivoa zaliha i koeficijenta obrta, dozvoljenog otpisa, obaveznog asortimana, troškova, izloženosti robe, i ostvarivanja ostalih postavljenih planova za maloprodajni objekat
  • Trebovanje robe za potrebe maloprodajnog objekta
  • Izrađivanje mesečne analize i evidencije o stanju i kretanju ambalaže i sekundarnih sirovina u objektu
  • Precizno i ažurno vođenje obavezne dokumentacije maloprodajnog objekta (trgovačka knjiga, ugovori o radu zaposlenih, odobrenja za rad MPO i dodatnih delatnosti u okviru MPO, odluke o akcijama...)
  • Organizovanje zamene cenovnih kartica po odeljenjima i otklanjanje svih eventualnih problema u vezi sa istim
  • Staranje o ispravnosti rada poverene opreme, mernih instrumenata, rashladnih vitrina i komora za smeštaj robe i ostalih sredstava za rad u maloprodajnom objektu
  • Učestvovanje u pripremi i popisu u objektu
  • Komunikacija sa potrošačima u cilju otklanjanja problema u slučaju eventualnih reklamacija
  • Svakodnevno knjiženje interne blagajne u softverskoj aplikaciji i uplata pazara
  • Kontrola internog i eksternog snabdevanje objekta robom

Samo biografije kandidata koji ispunjavaju uslove iz konkursa biće uzete u razmatranje.

Gradovi
Vrnjačka Banja

Pozicije posla

Poslovođa maloprodajnog objekta (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola