Novi Sad

Opšti uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – ekonomski fakultet smer računovodstvo i finansije
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u struci
  • Sposobnost rada na računaru, napredno poznavanje Office paketa programa

Opis posla:

  • Faktoring: prati, priprema, izrađuje, knjiži i prati sve aktivnosti u oblasti faktoringa sa dobavljačima
  • Cash flow: Knjiži, prati i radi evidenciju u oblasti izrade i zatvaranja mesečnog CF
  • Svakodnevno priprema predloge za kompenzaciju potraživanja i obaveza sa partnerima
  • Vrši kontrolu i overu primljenih predloga za kompenzaciju
  • Svakodnevno priprema predloge Ugovora o cesiji, asignaciji o preuzimanju duga, evidentira ove ugovore i vrši njihovo računovodstveno obuhvatanje
  • Vrši kontrolu primljenih Ugovora o cesiji, asignaciji i o preuzimanju duga
  • Stara se o prijemu knjižnih odobrenja po osnovu Ugovora o cesiji, asignaciji i o preuzimanju duga i vrši računovodstveno evidentiranje istih
  • Vrši evidenciju za obračun PDV-a iz svog delokruga
  • Knjiži izvode poslovnih banaka
  • Bankarske garancije: prati, priprema, izrađuje, realizuje, vodi vanbilanse evidencije u oblasti domaćih i inostranih bankarskih garancija
  • Vodi evidenciju u oblasti inostranih dugoročnih obaveza: prati, priprema dokumentaciju, izrađuje predloge plaćanja i ostale aktivnosti u vođenju navedenih poslova
  • Vodi evidenciju, knjiži i prati naplatu potraživanja iz inostranstva

Ukoliko želite da se prijavite i stičete nova znanja i iskustva u dinamičnom radnom okruženju i postanete deo velike i uspešne domaće Kompanije pošaljite svoju biografiju.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Stručni saradnik za ugovorna plaćanja (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Fakultet