4 izvršioca

Opis posla:

  • Utovar, istovar, skladištenje, odvajanje i sortiranje robe
  • Priprema i pakovanje robe za isporuku
  • Ažurno praćenje i evidentiranje robe
  • Odgovornost za tačnu količinu robe i rokove
  • Slaganje robe u magacinu
  • Preslaganje magacina
  • Održavanje higijene u magacinskom prostoru
  • Po potrebi pomoć u obavljanju ostalih magacinskih poslova

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo u radu (nije presudno)
  • Odgovornost i ozbiljnost kandidata u obavljanju posla, ljubaznost
  • Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu (nije presudno)

Poslodavac nudi:

  • Stalno zaposlenje
  • Vaš rad, zalaganje i trud će se ceniti

Molimo vas da nam pošaljete vašu radnu biografiju uz mogućnost dodavanja vašeg ličnog propratnog teksta, ukoliko smatrate da biste želeli da nam nešto posebno naglasite.

Email za prijavu kandidata: zaposlenje@vamalgrupa.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacinski radnik   4

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola